Košík 0
image3

Designové doplňky pro vašeho pejska

Hound je značka designových psích doplňků pro náročné klienty, díky kterým budete moci svého pejska reprezentovat tak, jak reprezentujete sami sebe. Značka byla navržena pro stylové majitele psích miláčků, kteří našimi produkty doplní svůj jedinečný osobní styl. Tak, jak si naši zákazníci vybírají novou kabelku či pár bot, stejný důraz kladou i na výběr doplňku pro svého pejska. Naším cílem je nabízet vysoce kvalitní ručně dělané produkty v paletě krásných barev, které sofistikovaně doplní váš look od hlavy až po dva páry tlapek.

Vodítka, obojky a šátky značky Hound jsou ze 100% bavlny, přírodní nebo veganské kůže a jsou ručně zapleteny nebo prošité tak, aby vydržely tah stovek kil. Bavlněné vodítka jsou obalena starým námořnickým způsobem pro zvýšenou odolnost, ať je váš pejsek zvyklý na vodítku chodit jakkoli. Každé vodítko a obojek jsou pečlivě ručně barvené včetně kožených výrobků a označené mosaznou známkou či mosazným písmenem s nápisem Hound, které doplňují unikátní design celého produktu. Všechny produkty Hound jsou pečlivě ošetřené proti zašpinění.

Každý výrobek Hound je originální a vyroben na Slovensku. Designovaný, ručně zapleten a nabarvený tak, že si můžete být jisti absolutní výjimečností každého kousku.

Hound se v současnosti prodává kromě Slovenska a České republiky i v San Francisku, ve skotském Edinburghu, ve Vídni, v Paříži a na více místech ve Švédsku.