Košík 0

Vrácení zboží

Vrácení zakoupeného produktu

Spotřebitel může vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů od zakoupení. Budeme však velmi rádi, když nám svůj důvod uvedete, protože nám záleží na spokojenosti našich zákazníků a chceme své služby a výrobky stále zlepšovat. Podrobné podmínky pro vrácení zboží naleznete v IV. odstavci našich obchodních podmínek. Pokud máte zboží zakoupené jako podnikatel nebo firma, vycházíme vstříc i v těchto situacích, o konkrétním případě rozhodneme vždy na základě posouzení výrobku.

Jak vrátit zboží

Zboží prosím vracejte vždy nejlépe ve stavu, v jakém jste ho přebírali – úplný, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté a v originálním obalu. Spotřebitel totiž odpovídá za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než bylo nutné vzhledem k jeho povaze a vlastnosti. Pokud obal již nemáte, odstoupit od smlouvy můžete i nadále, může tím však dojít ke snížení hodnoty zboží.

Zboží můžete doručit poštou na adresu:

Hound CZ, nábřeží Závodu míru 1886, Pardubice 530 02.

Ke zboží prosím přiložte průvodní dopis, ve kterém uveďte číslo nákupního dokladu a číslo bankovního účtu. Chcete-li částku použít přímo na uhrazení nové objednávky, uveďte prosím produkt, o který máte zájem.

Peníze zpět

Platby se snažíme vždy vrátit v co nejkratším termínu, nejpozději však do 14 dnů od odstoupení od smlouvy v případě, že nám bylo zboží vráceno.

Reklamace

Na zakoupené zboží se vztahuje záruka dle platné legislativy České republiky. Záruka v délce trvání 2 let se nevztahuje na vady vzniklé během záruční doby v případě nesprávného používání, mechanického poškození či v důsledku běžného opotřebení. Vztahuje se na chyby a vady vzniklé během záruční doby zjevnou chybou výrobku nebo skrytou vadou materiálu.

Zboží doporučujeme si ihned po převzetí prohlédnout a v případě nespokojenosti využít 14denní lhůtu na vrácení. Při reklamaci postupujte podle Obchodních podmínek uvedených na této stránce.