Hound v novém designu

Hound v novém designu
1. března 2018 hounddesign
In Nezaradené

Jak jste si již mnozí všimli, produkty Hound si nyní můžete zakoupit na stejné adrese s novým designem. Proč je to tak? Jelikož jsme značka, která se chce neustále zlepšovat, rozhodli jsme se pro vás vytvořit zcela nový web, který vám zajistí co nejpřehlednější a nejpohodlnější nakupování. Navíc, 30 prvních objednávek získává 30% slevu na celou objednávku! V košíku zadejte kód „novyhound“, sleva se vám automaticky odečte z nákupu.

Co přináší naše nová stránka? Poštovné nad 2500 Kč je nyní zdarma :). Spustili jsme také Hound Premium Club, o kterém se můžete dočíst zde. Líbí se vám některý produkt, ale jeho koupi chcete odložit na později? Přidejte si ho do svého wishlistu, díky kterému ho najdete jediným klikem. Nemáme na skladě produkt, na který si váš čtyřnohý miláček brousí zuby? Použijte funkci watchdog, která vás emailem upozorní, jakmile bude produkt opět k dispozici.

Pokud máte na nás jakékoliv dotazy, nebo byste nám rádi poslali fotky vašich pejsků, kteří hrdě nosí produkty Hound, můžete tak učinit přes instagram nebo na našem facebooku.

 

 

Comments (0)

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*