Nové ceny produktů

Nové ceny produktů
1. října 2018 hounddesign
In Lifestyle

Milí naši stávající a noví klienti, rádi bychom vám v tomto příspěvku vysvětlili, proč se změnily ceny našich produktů směrem nahoru.

Za celé tři roky existence naší značky Hound jsme ceny ponechávali stejné, navzdory previdelnému navýšení cen od našich dodavatelů materiálu. Chtěli jsme být vůči vám maximálně féroví, a ceny nenavyšovat každého půl roku. Byli jsme si však vědomi, že jednou se tato situace změní – a to v případě, kdy se ze zákona staneme plátci DPH. Tento moment nastal 1.10.2018, a proto jsme byli nuceni nakonec ceny upravit.

Abychom si však stále zachovali vůči vám férovost, ceny jsme nezvedli o celou výšku DPH konkrétního produktu, ale pouze o její část.

V Hound od začátku razíme lokální a ekologickou cestu – téměř veškerý materiál nakupujeme na Slovensku nebo v ČR. Nic nepochází z Číny, ani z jiných zemí s levnou nebo dětskou pracovní silou. Každý jeden produkt vyrábíme vlastníma rukama, ať už je to zaplétání lan a jejich následně barvení, šití šátků nebo vyrábění produktů z klasické či veganské kůže. Používáme přírodní barvy, užitkovou (tzv. zbytkovou) kůži a 100% bavlnu, ze které se pletou lana. Více o našich materiálech se dočtete zde.

Aby však tato změna nebyla ze dne na den až takový šok, během celého týdne až do 7.10. si můžete na naše produkty uplatnit 20% slevu. Stačí, když v košíku zadáte kupón lovehound.

Děkujeme za pochopení a věříme, že vám naše produkty budou nadále dělat velkou radost.

Rebecca

zakladatel a majitel značky Hound

Comments (0)

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*