Naše materiály

V Houndovi si velmi zakladáme na materiálech, které používáme na výrobu našich produktů. Pracujeme jen s přírodními materiály vysoké kvality, které vypadají na pejscích skvěle, a navíc se snažíme při výrobě co nejméně zatěžovat životní prostředí. Na výrobu vodítek, obojků a šátků používame 100% bavlnu a přírodní kůži.

100% chemicky nebílené bavlněné lano

I když v dnešní době se stále populárnějšími stávají různé syntetické materiály, Hound na výrobu svých vodítek a obojků používá výhradně přírodní a chemicky nebílenou bavlnu. Bavlněná vodítka disponují velkou odolností proti tahu a zazmínku určitě stojí i hebkost bavlny, která je velmi příjemná na dotek. Venčení s našimi vodítky je tak nejen stylové, ale i neuvěřitelně pohodlné.

Přírodní kůže

Na výrobu koženo-lanových obojků používáme užitkovou kravskou kůži, kterou kombinujeme s lanky ve 3 barevných provedeních – přírodní, tmavohnědá a černá kůže.

Stejnou přírodní kůži používáme i na kolekci Monogram, avšak před výrobou samotných vodítek a obojků kůže prochází ručním barvením, díky kterému si můžete vybrat váš vysněný produkt z bohaté nabídky barev.

Veganská kůže

Klienti, kteří z jakéhokoliv důvodu upřednostňují alternativu k přírodní kůži, si mohou vybrat z naší nabídky 3 modelů Monogram kolekce z veganské kůže. Ta se skládá z textilních vláken a polyuretanu.

Látky ze 100% bavlny

Šátky, které vypadají stylově na krku každého pejska, jsou taktéž vyrobeny ze 100% bavlny. Látky příjemné na dotek tak pejskovi zajišťují co nejpohodlnější nošení.