Nejčastěji kladené otázky

Vítejte

Zde si můžete prohlédnout přehled nejčastěji kladených otázek

Jak vybrat správnou velikost

Při výběru správné velikosti obojku nebo šátku je důležité změřit vašemu pejskovi obvod krku. Výsledný údaj si můžete porovnat v naší tabulce velikostí*

Všechny naše vodítka mají stejnou délku, liší se pouze v tloušťce. Vizuálně srovnání velikostí najdete zde.

* Plemena v tabulce jsou pouze orientační. Vždy se prosím ujistěte, že jste pejska správně změřili.

Změna objednávky

Pokud si přejete ve vaší objednávce provést jakoukoli změnu, prosím pošlete nám vaši žádost emailem na info@hound.cz do 6 hodin od jejího uskutečnění.

Váš požadavek bude zpracována do 24 hodin.

Výměna nebo vrácení zboží

Pokud máte zájem zakoupené zboží vyměnit nebo vrátit, prosím postupujte podle instrukcí zde. Nezapomeňte vyplnit náš průvodní dopis, který prosím vložte do zásilky spolu se zbožím.

Pro jakékoliv další informace ohledně výměny nebo vrácení zboží nás kontaktujete na info@hound.cz

Dostupnost vyprodaných produktů

V letních měsících máme výrobní prázdniny, a proto jsou k dispozici pouze produkty, které najdete naskladněno v našem eshopu. U položek ve slevě se jedná o doprodej daných modelů, které se již nebudou vyrábět. Výrobu na zakázku bohužel nenabízíme.

Dodací doba objednané zásilky

V letních měsících si na zpracování a odeslání vaší zásilky vyhrazujeme 3-5 dní. Více o platbách a dopravě naleznete zde.

Ošetření Hound produktů

Vaše zakoupené produkty lze prát v ruce pod tekoucí vlažnou vodou s možností použití pracího gelu. Pračku ani sučičku nedoporučujeme. Více o tom, jak používat vaše Hound produkty si můžete přečíst zde.