Platba a doprava

Možnosti platby

Produkty Hound je možné přes náš eshop možné zakoupit a zaplatit dvěma různými způsoby – dobírkou, převodem na účet nebo prostřednictvím PayPal.

1) Dobírka – dočasně pozastaveno kvůli COVID19

Platbu za vaši zásilku odevzdáte kurýrovi při přebírání balíku.

2) Bankovní převod

Peněžní prostředky za vaši objednávku prosím převeďte na účet společnosti HOUND DESIGN s.r.o. na č.ú. 2201393321/2010 ve  Fio Bance/ SWIFT: FIOBCZPPXXX . Vaše objednávka bude expedována na dvou pracovních dnů od připsání finančních prostředků na náš účet.

3) Platba pomocí platformy PayPal, díky které můžete zaplatit vaší kreditní kartou i když nemáte PayPal účet.

Doručení zásilek

Pro doručení vašich objednávek využíváme služby přepravní společnosti Intime. Vaši objednávku expedujeme do dvou pracovních od přijetí objednávky na dobírku / po připsání platby na náš účet v případě bankovního převodu. Zásilky jsou expedovány ze Slovenska – doručení kurýrem bývá většinou na druhý nebo třetí pracovní den od odeslání vaší objednávky. Poplatky za poštovné jsou následující:

– Kurýr – při platbě převodem na účet / ČR: poštovné 120 Kč

– Kurýr – dobírka / ČR: poštovné 145 Kč

– Kurýr pro HU / AT / GE / PL: poštovné 160 Kč

Nevyzvednutí objednané zásilky

V případě nepřevzetí zásilky na dobírku, budeme postupovat stejně jako kdyby si zákazník nepřevzal zboží jehož koupi zazmluvnil papírovou smlouvou. Tím že došlo k uskutečnění objednávky, došlo k uzavření kupní smlouvy dle občanského zákoníku. A tedy zákazník je povinen zboží převzít a zaplatit. Zákon neumožňuje objednané zboží nepřevzít.

Při nevyzvednutí nebo odmítnutí objednané zásilky, která je předmětem kupní smlouvy vzniklé na základě objednávky zákazníka v internetovém obchodě www.hound.cz, budeme požadovat náhradu škody ve výši nutně vynaložených nákladů spojených s plněním z právoplatně vzniklé kupní smlouvy – celou výšku poštovného + náklady na vrácení zásilky na Slovensko přes společnost Intime s.r.o.. V případě odmítnutí  pokutové úhrady bude faktura za přepravu od zákazníka vymáhána soudní cestou, a to v celkové hodnotě objednaného zboží včetně poštovného a zpětného zaslání.