Vrácení a výměna zboží

Výmena zboží

V případě zájmu o výměnu nesprávné velikosti nám zboží prosím zašlete na adresu HOUND Design s.r.o., Gelnická 1, Bratislava, 83106, Slovenská Republika spolu s průvodním dopisem (vzor zde), ve kterém uveďte číslo nákupního dokladu, název a velikost produktu, o který máte zájem. Klient v případě výměny nese veškeré náklady na opětovné zaslání zboží dle sazebníku v sekci Platba a doprava.

Vrácení zakoupeného zboží

Spotřebitel může vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů od zakoupení. Budeme však velmi rádi, když nám svůj důvod uvedete, neboť nám záleží na spokojenosti našich zákazníků a chceme své služby a výrobky stále zlepšovat.

Jak vrátit zboží

Zboží je možné vrátit ve stavu v jakém jste ho probírali – úplný, nepoškozené, čistý a v originálním obalu. Spotřebitel totiž odpovídá za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než bylo nutné vzhledem k jeho povaze a vlastnosti. Pokud obal již nemáte, odstoupit od smlouvy lze i nadále, může tím však dojít ke snížení hodnoty zboží.

Zboží můžete doručit poštou na adresu:

HOUND Design s.r.o., Gelnická 1, Bratislava, 83106, Slovenská Republika. Ke zboží prosím přiložte průvodní dopis (vzor zde), ve kterém uveďte číslo nákupního dokladu a číslo bankovního účtu. Chcete-li částku použít přímo na uhrazení nové objednávky, uveďte prosím produkt, o který máte zájem.

Peníze zpět

Platby se snažíme vždy vrátit v co nejkratším termínu, nejpozději však do 14 dnů od odstoupení od smlouvy v případě, že nám bylo zboží vráceno.

Reklamace

Na zakoupené zboží se vztahuje záruka dle platné legislativy České republiky. Záruka v trvání 2 roky se nevztahuje na vady vzniklé během běhu záruční doby v případě nesprávného používání, mechanického poškození (kousání psem nebo poškození ostrým předmětem či jiným poškozením), nesprávným zacházením či v důsledku běžného opotřebení. Vztahuje se na chyby a vady vzniklé během běhu záruční doby zjevnou chybou výrobku nebo skrytou vadou materiálu.

Zboží doporučujeme si ihned po převzetí prohlédnout a v případě nespokojenosti využít 14-denní lhůtu na vrácení.